Про компанію

Компанія «ProkatVsego»: кращі умови і вигідні пропозиції

Оренда меблі – це послуга, яка користується величезною популярністю у всьому світі. Без її не обходиться организація заходу, котре пропонує разове меблювання. Тимчасова обстановка частіше всього потрубється на різних святах. Ми пропонуємо своїм замовникам прокат такої меблі, як:

·      Столи і журнальні столи, на поверхні котрих можливо зі зручністю  розміщувати  їжу та напої. Прокат столів – незамінне рішення для більшості церемоній.

·      Дивани, відрізняються своєю м'якістю і відмінним екстерьером .Оренда диванів забезпечить захід затишком, а його гостей – зручним місцем для відпочинку.

·      Стільці, мають різноманітне оформлення (від класичних до самих сучасних варіацій). Стул – це саме ті меблі, прокат яких є найбільш актуальним. З цим елементом найчастіше здійснюється оренда шатрів.

·      Крісла, представлені на сайті в великому різноманітті кольорів та розмірів. Будь-яке крісло чи пуф, оренда котрого надана нашою  компанією, - це гарантія того, що кожний присуній на заході має можливість відпочити зі зручністю.

·      Декор, а також текстильні вироби (статуеток ,  фонарів , подушок та багато іншого). Оренда нашого декору - хороше рішення, якщо необхідно доповнити приміщення незвичайними елементами.

Родзинка будь-якого заходу

Наші меблі стануть справжньою прикрасою вашого торжества чи офіційного заходу. На нашому складі вже чекають своїх замовників моделі із різних матеріалів, чиє оформлення можливо підібрати в відповідності з запланованою подією. Оренда нашої меблі буде актуальна, якщо організовується:

·      виставка;

·      церемонія одруження;

·      вечірка;

·      фотосесія;

·      ділова зустріч.

Ми маємо моделі , чий екстерьєр відображає модні віяння класичних стилів, а також – сучасних направлень:

·      хай-тек;

·      фьюжин;

·      мінімалізм;

·      урбан.

Вигідне співробітництво

Ми являємось компанієй, котра має за плечима десятирічний досвід роботи в сфері оренди, тому з впевністю можемо сказати, що знаємо потреби кожного замовника. Ми проявляємо турботу про кожного із них, надаючи  прокат в призначений термін и по прийнятній ціні. Кожному із вас гарантована висока якість обслуговування. Ми раді співпрацювати як з оптовим замовником, так і з особою, котра потребує в наданні штучного товару. Наші основні клієнти:

·      івент-агенства;

·      кейтеринги;

·      рекламні організації;

·      телеканали;

·      фотостудії.

Нам є чим пишатись!

За час свого функціонування компанія придбала безцінний досвід в сфері надання послуг прокату. Ми стали володарями великого асортименту, которий регулярно доповнюється новинками. Наша команда займається допомогою благодійним організаціям, надаючи їм свої меблі. Головне наше досягнення – обслуговування Чемпіонату Європи з футболу «Euro 2012».

Ми не стоїмо на місці: прагнемо до розвитку і вдосконаленню . Скористуйтесь нашими полугами  і впевніться у вискому рівні сервісу, а також якості нашої меблі!